افزودنی‌های پیامکی

سیستم جامع اتوماسیون پیامکی

توضیحات این صفحه بصورت ویدئو

تنظیمات پترن (ارسال زیر ۱۰ ثانیه) توسط صداقت وب

ثبت نام و ورود با موبایل (ساده)

این نسخه قابلیت اتصال به سامانه پشتیبان پیامک را ندارد

مناسب سایت‌های شخصی یا شرکتی با بازدید کم

  • ثبت نام اتوماتیک زمان درج شماره موبایل برای بازدیدکنندگانی که تابحال در سایت عضو نشده اند.
  • انجام عملیات ثبت نام و ورود به سایت فقط با دریافت شماره موبایل و ارسال پیامک کد تایید
  • الزام به تایید شماره موبایل زمان ثبت سفارش
امکانات پیامکی سایت
تنظیمات پترن (ارسال زیر ۱۰ ثانیه) توسط صداقت وب

ثبت نام و ورود با موبایل (پیشرفته)

با قابلیت سامانه پشتیبان پیامک

  • ثبت نام اتوماتیک زمان درج شماره موبایل برای بازدیدکنندگانی که تابحال در سایت عضو نشده اند.
  • انجام عملیات ثبت نام و ورود به سایت فقط با دریافت شماره موبایل و ارسال پیامک کد تایید
  • اتصال به دو سامانه پیامکی اصلی و پشتیبان از دو سورس متفاوت برای تضمین دریافت کد تایید پیامک شده در زمان قطع سامانه اصلی
  • هدایت به صفحه دلخواه بعد از ورود به سایت و همچنین خروج از سایت
  • الزام به تایید شماره موبایل زمان ثبت سفارش که بصورت اتوماتیک ثبت نام یا ورود کاربر نیز انجام میشود.
  • ارسال پیامک خوش آمدگویی بعد از ثبت نام
  • قفل کردن برخی محتواهای سایت و الزام به ثبت شماره موبایل (تایید شماره با دریافت کد پیامکی)
امکانات پیامکی سایت

درباره سامانه پشتیبان پیامک

بطور کلی تعداد سورس‌های سامانه‌های پیامکی در کشور محدود بوده و دو منبع بسیار قدرتمند اصلی وجود دارند. یکی سامانه IPPanel و دیگری سامانه Payamak Panel است. بطور معمول در ساعات و روزهایی هر کدام از سامانه‌های پیامکی دچار اختلال خواهند شد و این موضوع باعث قطع ارتباط سامانه پیامکی و وب سایت میشود. مسلما دریافت کد ثبت نام و ورود به سایت میبایست در زمان بسیار کوتاه و چند ثانیه انجام شود در حالیکه بعلت اختلال سامانه پیامکی ممکن است هرگز کد تایید به تلفن همراه خریدار ارسال نگردد.

اینجاست که نقش سامانه پشتیبان پیامک راه حلی بسیار کارآمد خواهد بود. بدین ترتیب که درگاه اصلی سامانه پیامکی را از سورس IPPanel تهیه کرده و یک پنل پیامک از سورس Payamak Panel نیز بعنوان پشتیبان تهیه میکنیم. در این حالت پنل پشتیبان را با مبلغی مختصر شارژ کرده و در سیستم پیامکی سایت ، بعنوان درگاه پشتیبان تعریف میکنم. لذا هر زمان بازدیدکنندگان سایت نیاز به دریافت پیامک داشته باشند ، در صورت قطعی سامانه اصلی ، سیستم بصورت اتوماتیک ، پیامک را از درگاه پشتیبان ارسال میکند. طبق قوانین سامانه Payamak Panel ، ارائه پنل رایگان ممنوع بوده و با هزینه سالانه تقدیم میگردد اما سامانه آی پی پنل را بصورت هدیه و رایگان تقدیم شما عزیزان خواهم کرد.

ثبت نام آنلاین در سامانه پشتیبان پیامک

سیستم پیامک فروشگاه

اتوماسیون پیامک‌های سفارشات

پیامک‌های مدیر: در این سیستم زمان ثبت سفارش جدید برای مدیر یا مدیران پیامک ارسال میگردد. متن پیامک میتواند بصورت ساده (مدیر محترم ، سفارش جدید در سایت ثبت شد) و یا بصورت جامع شامل اطلاعات خریدار و محصولات خریداری شده باشد. بدین ترتیب هر زمان سفارش جدیدی ثبت شد ، نیاز هست به سایت مراجعه نموده و سفارش را مدیریت فرمایید.

پیامک‌های خریدار: در وضعیت‌های مختلف ، خریدار از طریق پیامک مطلع میگردد که شامل: پذیرش سفارش ، در حال انجام ، آماده شد ، تحویل پست ، پیک ، تیپاکس گردید یا آماده تحویل (برای مواردی که خریدار مایل است حضوری سفارش را دریافت نماید) و همچنین در صورت بروز خطا و لغو سفارش نیز پیامک مرتبط برای خریدار و مدیر سایت ارسال میگردد.

مشاهده امکانات سامانه پیامکی

خبرنامه جامع پیامکی

اتوماسیون پیامک‌های سایت

اتصال فرم‌های سایت به سامانه پیامکی: بدین ترتیب که در زمان ارسال هر یک از فرم‌های سایت (تماس با ما و سایر فرم‌های طراحی شده) علاوه بر ارسال پیامک به مدیر سایت جهت اطلاع از دریافت تماس ، برای کاربر ارسال کننده نیز پیامک ارسال میگردد و بدین ترتیب حس اعتماد و خوشایندی به همراه خواهد داشت.

پیامک بخش نظرات: زمان ثبت نظر در سایت برای مدیر سایت پیامکی ارسال میشود تا نسبت به بررسی دیدگاه ثبت شده اقدام نماید و همچنین بعد از تایید نظر توسط مدیر ، برای کاربر پیامکی مبنی بر تایید شدن نظر ارسال میگردد.

امنیت مدیریت سایت: در این سیستم هر زمان کاربری وارد مدیریت سایت بشود ، مدیر کل از طریق پیامک با ذکر نام کاربر و تاریخ ورود مطلع خواهد شد و این موضوع از نظر امنیتی بسیار حائز اهمیت است.

سیستم خبرنامه سایت: در این امکان ، کاربرانی که شماره موبایل خود را ثبت کرده باشند (توسط فرم دریافت شماره موبایل ) ، زمان انتشار مقالات و محصولات جدید ، از طریق پیامک مطلع خواهند شد. همچنین امکان ارسال پیامک دلخواه در هر زمان به اعضای خبرنامه میسر است. نمونه فرم عضویت در خبرنامه پیامکی را در ذیل همین نوشته ملاحظه بفرمایید.

اعلان موجود شد/حراج شد

خبرنامه اختصاصی محصولات

در این حالت بازدیدکنندگان میتوانند برای محصولات ناموجود ، شماره خود را ثبت نموده و به محض موجود شدن محصول ، سیستم بصورت اتوماتیک برای آنها پیامک ارسال نماید. همچنین امکان عضویت بازدیدکنندگان برای زمانی که محصول حراج شد نیز میسر است و در این حالت به محض تخفیف‌دار شدن محصول ، بصورت اتوماتیک پیامک برای آنها ارسال میگردد.

عضویت در خبرنامه پیامکی

مزایای عضویت خبرنامه پیامکی

سامانه پیامکی رایگان

لطفا محدوده زمان مناسب برای تماس را انتخاب نمایید

همکاری بصورت پروژه‌ای خواهد بود

لطفا محدوده زمان مناسب برای تماس را انتخاب نمایید
لطفا زمینه همکاری را مشخص نمایید