افزودنی‌های فروشگاهی

افزایش امکانات فروشگاه

توضیحات این صفحه بصورت ویدئو

افزودن محصولات از فایل اکسل

بدون عکاسی و ویرایش تصاویر

در صورتیکه امکان ارائه فایل اکسل از محصولات خود را داشته باشید، میتوان حجم زیادی از محصولات را در مدت زمان کوتاه در سایت ثبت نمود. بدین منظور ستون های مورد نیاز اکسل در دو گروه ضروری و اختیاری مورد نیاز هستند.

ستون‌های ضروری:

ستون‌های اختیاری:

ستون‌های اختیاری:

پس از دریافت فایل اکسل بسته به تعداد ویژگی‌ها و سایر مشخصات، نیاز به آماده سازی فایل اکسل بوده و بعد از آن نسبت به درج محصولات در سایت اقدام میشود. با توجه به متغیر بودن حجم ویژگی‌ها و مشخصات درج شده در فایل اکسل، زمان اجرای کار نیز متغیر است، بدیهی است درج محصولات از طریق فایل اکسل بسیار سریعتر از درج محصولات از طریق سایت خواهد بود. لطفا توجه داشته باشید ویرایش محصولات بعد از درج از طریق فایل اکسل توسط پرسنل آموزش دیده شما انجام خواهد شد.

توضیح تصاویر: در صورتیکه تصویر اصلی محصولات را بصورت بهینه شده و با فرمت مناسب وب سایت (webp) داشته باشید، کافیست نام تصویر را برابر با شناسه محصول قرار داده و همراه با فایل اکسل در اختیار بنده بگذارید تا همزمان با درج محصولات، تصویر اصلی نیز (بدون هزینه اضافه) درج شود. بمنظور عکاسی میتوانید از دوربین یا گوشی موبایل خود استفاده کنید (در صورتیکه دوربین گوشی با کیفیت باشد) و با فتوشاپ تصاویر را بهینه نمایید. ویرایش و بهینه سازی فتوشاپی تصاویر محصولات، توسط صداقت وب شامل هزینه جداگانه بوده که بسته به تعداد، کیفیت تصاویر و نحوه ویرایش برآورد قیمت خواهد شد.

فروش سفارشی محصولات

فروش بر اساس متر ، وزن ، مترمربع و ...

سیستم پیش فرض فروشگاهی بر اساس تعداد بصورت عدد رند تنظیم شده بعنوان مثال یک، دو، سه و الی آخر. در صورتیکه فروش شما نیازمند اعداد اعشاری یا واحد سفارشی متر و سانتیمتر، مترمربع، وزن بر اساس کیلوگرم و گرم و سایر موارد باشد، نیازمند طراحی فروش سفارشی هستیم.

بعنوان مثال برای پارچه یا پرده فروشی بر اساس متر و سانتیمتر و همچنین برای کاغذدیواری نیازمند مترمربع هستیم که بازدیدکننده ابعاد طول و ارتفاع را وارد نموده و سایت بصورت اتوماتیک مترمربع را محاسبه نماید. همچنین برای محصولات وزنی بر اساس کیلوگرم و گرم علاوه بر طراحی فرم دریافت وزن از کاربر، برای محصولاتی مثل گوشت و مرغ که دارای وزن دقیق نیستند، لازم است سایت بصورت اتوماتیک مبلغی از حدود تقریبی کل را بعنوان بیعانه محاسبه و بصورت آنلاین از خریدار دریافت نماید تا پس از مشخص شدن وزن دقیق محصول نسبت به پرداخت مابه التفاوت بصورت کارت به کارت اقدام نماید.

بعنوان نمونه میتوانید از دو سایت زیر بازدید فرمایید:

مشاهده سایت گالری پرده حاتمی: در این سایت فروش پارچه ها بر اساس متر و سانتیمتر تنظیم شده اند.

مشاهده سایت جزیره پروتئین: در این سایت محصولات گوشتی مثل ران گوسفندی، شقه گوسفندی، مرغ کامل و همچنین از محصولات آماده به طبخ انواع استیک ها، قطعه بندی مرغ و … هر کدام فرم فروش سفارشی منحصربفرد خود را دارند که علاوه بر مشخص شدن مبلغ بیعانه بر اساس جمع کل تقریبی، خریدار میتواند نحوه تکه و پاک شدن محصولات را نیز مشخص نماید.

در این سیستم امکان پیاده سازی انواع قالبهای فروش همچون وزن دقیق (مثلا برای ترشیجات فله) یا وزن تقریبی (مثلا برای مرغ کامل) میسر میباشد و هر کدام از فرمها میتوانند اطلاعاتی نظیر نحوه پاک و قطعه شدن را نیز از خریدار دریافت نمایند.

جهت ثبت نام درگاه پرداخت زرین پال کلیک کنید

پرسش و پاسخ محصولات

ایجاد بخش پرسش و پاسخ برای تبادل نظرات مشتریان

در سیستم پیشفرض فروشگاهی برای هر یک از محصولات امکان ثبت نظر بازدیدکنندگان میسر است و حتی در این سیستم قابلیت امتیازدهی به محصول نیز میسر است. در قابلیت امتیازدهی میتوان حالتهای مختلف را نیز در نظر گرفت که بعنوان مثال امتیاز کاربر به قیمت، امتیاز کاربر به زمان ارسال، امتیاز کاربر به کیفیت بسته بندی و …، همچنین امکان درج نکات مثبت و منفی برای هر محصول فراهم است.

تمامی موارد فوق در بسته پایه و بدون نیاز به این افزودنی برای تمام محصولات فعال است ولی اگر مایل باشید علاوه بر بخش نظرات، بخشی جهت پرسش و پاسخ برای هر محصول نیز داشته باشید لازم است این افزودنی را برای فروشگاه اینترنتی خود تهیه نمایید. در این افزودنی بازدیدکنندگان نیز میتوانند به سوالات مطرح شده پاسخ دهند ولی در سیستم نظرات، بازدیدکنندگان امکان درج پاسخ به دیگر بازدیدکنندگان را ندارند. همچنین در نظر داشته باشید هر نوع نظر یا پرسش و پاسخی که در سایت ثبت میشود تا زمانیکه توسط مدیر سایت تایید نشده باشد، نمایش داده نمیشود.

کیف پول و کش بک

سیستم کیف پول کاربران

با فعال شدن این افزودنی در فروشگاه اینترنتی، میتوانید قابلیت کیف پول را در پنل کاربران فعال نموده و علاوه بر اینکه کاربران میتوانند بصورت دستی مبلغی را به کیف پول واریز نمایند تا در خریدهای خود استفاده کنند، در صورتی که استرداد کالا صورت بگیرد میتوانید بجای واریز وجه به حساب خریدار، مبلغ را به کیف پول کاربر انتقال دهید تا در خریدهای بعدی از آن استفاده نماید. همچنین با فعالسازی این افزودنی امکان تخصیص اعتبار هدیه زمان ثبت نام کاربران نیز میسر میشود. خریداران میتوانند پرداخت مبلغ صورتحساب را از طریق کیف پول یا دیگر روشهای پرداخت آنلاین انجام دهند.

شارژ حساب کاربران بصورت هدیه بر اساس: ثبت نام ، کش بک خرید ، تایید شدن نظرات ، بازدید روزانه از سایت و شارژ آنلاین کیف پول میتوانند فعال یا غیرفعال شوند. همچنین کاربران بجای واریزی کارت به کارت میتوانند مبلغ مورد نظر را بصورت شارژ آنلاین کیف پول انجام داده و مدیر سایت ، مبلغ مورد نظر را از کیف پول کاربر برداشت نماید. سیستم تخصیص شارژ هدیه در قبال معرف نیز بصورت اتوماتیک فعال میگردد.

پرداخت اقساطی

قابلیت فروش محصولات بصورت اقساطی

در صورتیکه مایل هستید محصولات خود را بصورت اقساطی به فروش برسانید و سایت بصورت اتوماتیک اقساط خریداران را مدیریت کند، این افزودنی مناسب شماست. در ادامه برخی از امکانات کلی این افزودنی را ملاحظه بفرمایید:

  1. یادآوری خودکار ایمیل برای پرداخت مبلغ باقی مانده پس از تعداد روزهای مشخص
  2. تعیین نوع سپرده بر اساس مقدار یا درصد
  3. مدیریت اقساط توسط سایت
  4. گزارش های بخش مدیریت

جهت ثبت نام درگاه پرداخت زرین پال کلیک کنید

محصول بسته اقتصادی

ساخت بسته های اقتصادی از محصولات

همه ما نمونه محصول بسته اقتصادی را بارها در مارکت‌ها دیده ایم. بسته هایی شامل چند محصول که در نهایت قیمت مقرون بصرفه ای برای خرید دارند. بعنوان مثال یک بسته شامل سه عدد مسواک و دو عدد خمیردندان که قیمت بسته نسبت به خرید تکی این محصولات قدری ارزانتر است. در صورتیکه نیازمند ایجاد بسته های اقتصادی برای محصولات خود هستید لازم است این سیستم در سایت اجرا شده و سپس از میان محصولات موجود در سایت، به سادگی اقدام به ساخت انواع بسته های اقتصادی نمایید.

جهت مشاهده نمونه اجرا شده میتوانید در سایت داروخانه دکتر آرمان از منوی دسته بندی کالا، گزینه بسته های اقتصادی را مشاهده کنید.

در این سیستم قابلیت اجازه افزایش اقلام موجود در بسته های اقتصادی را نیز میتوانید برای خریداران فراهم کنید. بعنوان مثال بسته اقتصادی ساخته شده شامل سه عدد مسواک و دو عدد خمیردندان است در حالیکه خریدار میتواند تعداد مسواکها را افزایش دهد.

عمده فروشی محصولات

قابلیت عمده فروشی در کنار تک فروشی

جهت ثبت نام درگاه پرداخت زرین پال کلیک کنید

قابلیت چند فروشندگی

فروش اجناس سایر همکاران در سایت شما

چند فروشندگی قابلیتی است که در آن فروشندگان مختلف محصولات خود را عرضه میکنند و کاربران محصولات خود را از فروشندگان برتر انتخاب و خریداری می نمایند. خود شما میتوانید فروش محصولات را داشته باشید یا صرفا محصولات دیگر فروشندگان را در سایت خود عرضه کنید.

در این سیستم برای هر یک از فروشندگان یک پنل اختصاصی در نظر گرفته خواهد شد که میتوانند محصولات خود را مدیریت نمایند. شما از طریق دریافت پورسانت در ازای فروش، کسب درآمد خواهید کرد. احتمالا مشابه این سیستم را در دیجی کالا ملاحظه نموده‌اید که برخی محصولات توسط سایر فروشندگان عرضه میشود.

سامانه پیامکی رایگان

لطفا محدوده زمان مناسب برای تماس را انتخاب نمایید

همکاری بصورت پروژه‌ای خواهد بود

لطفا محدوده زمان مناسب برای تماس را انتخاب نمایید
لطفا زمینه همکاری را مشخص نمایید