افزودنی‌های ویژه

مدرن ، خلاقانه و منحصربفرد

توضیحات این صفحه بصورت ویدئو

شبیه ساز

پیاده سازی انواع سیستم های شبیه سازی محصولات

امکان پیاده سازی انواع سیستم‌های شبیه ساز برای وب سایت شما میسر میباشد. از جمله شغل‌هایی که میتوانند از سیستم شبیه ساز استفاده نمایند عبارتند از: پرده فروشی | کابینت آشپزخانه | دوچرخه، موتور (جهت تغییر اجزا مثل زین و رنگبندی توسط بازدیدکننده) | خودرو | مبلمان (تغییر رنگبندی مبلمان و تغییر نوع پارچه توسط بازدیدکنندگان سایت) و انواع حرفه‌ها و مشاغل دیگر …

جهت مشاهده نمونه کار، سایت گالری پرده حاتمی را ملاحظه فرمایید. برای هر شغلی، متناسب با نیاز بازدیدکنندگان سیستم شبیه ساز سفارشی شده و بعنوان مثال برای شبیه‌سازی کابینت آشپزخانه، بازدیدکنندگان قادر خواهند بود جای عناصر مثل هر یک از انواع کابینت‌ها، اجاق گاز، یخچال و فریزر و سایر اجزا را تغییر دهند.

ماشین حساب

محاسبه آنلاین قیمت

پیاده‌سازی این بخش دقیقا مشابه قسمت محاسبه قیمت همین سایت می‌باشد. با کمک این قابلیت میتوانید برای بازدیدکنندگان خود این امکان را فراهم آورید که برآورد قیمت خدمات را بصورت آنلاین محاسبه نموده و زمان برقراری تماس با شما، ذهنیت کاملی از قیمت داشته باشند. امکان تنظیم شرایط مختلف در ماشین حساب میسر است و در همین سایت زمانیکه نوع سایت را بر روی سایت شرکتی قرار میدهید، ملاحظه خواهید کرد که افزودنی‌های فروشگاهی نمایش داده نمیشوند و با انتخاب مجدد نوع سایت فروشگاهی، این بخش ظاهر میشود.

بجز حالت تیک زدن (مشابه همین سایت) امکان استفاده از انواع فیلدها مثل عدد، متن، بازشونده و … نیز فراهم است. ماشین حساب را میتوانید برای حرفه‌های مختلف خدماتی سفارش داده و قابل پیاده سازی بر روی هر نوع سایتی اعم از شرکتی، فروشگاهی یا مشاغل است. از جمله کاربردهای ماشین حساب میتوان به این موارد اشاره کرد: کارواش ، دندانپزشکی ، طراحی (سایت، گرافیک و …) ، چاپ ، اجاره خودرو و انواع مختلف سایر خدمات

فیلدهای سفارشی

افزایش امکانات بخشهای مختلف

هر یک از بخشهای سایت دارای امکاناتی است که قابلیت‌هایی در اختیار شما قرار میدهد. بعنوان مثال برای درج یک محصول، در سیستم فروشگاهی ووکامرس، بخشهای مختلفی را میتوانید تنظیم کنید که عبارتند از: نام محصول، شناسه محصول، قیمت فروش محصول، قیمت تخفیف ویژه (شگفت انگیز) و بسیاری بخشهای دیگر. در صورتیکه نیاز داشته باشید بخشی به صورت اختصاصی به سیستم محصول فروشگاه شما اضافه شود، لازم است از فیلد سفارشی استفاده کنیم.

در واقع فیلد سفارشی، متادیتا (یا به زبان خودمونی امکان اضافه‌تر) بوده که به هر یک از بخشهای سایت میتواند اضافه شود. اجازه بدید با ذکر مثالی فیلد سفارشی رو بیشتر توضیح بدم: در نظر بگیرید برای مقالات سایت، بخشی برای نام مقاله (عنوان) وجود دارد، اما شما مایل هستید یک زیرعنوان نیز برای مقالات خود داشته باشید، در اینصورت چون بصورت پیشفرض، زیرعنوان جزو امکانات سایت نیست، لازم است این قسمت را با فیلد سفارشی برای شما ایجاد کنیم.

بمنظور مشاهده عملی فیلد سفارشی لطفا به بخش آموزش‌های ویدئویی از زیرمنوی پایگاه دانش همین سایت مراجعه نمایید. مواردی همچون جلسه، مدت زمان ویدئو، حجم ویدئو و لینک دانلود ویدئو، فیلد سفارشی هستند. اجرای فیلد سفارشی برای سایت شما تنها در صورتی مورد نیاز است که امکانات پیش فرض جوابگوی نیاز شما نباشد.

فرم‌های اختصاصی

طراحی انواع فرم برای سایت

فرم‌ها از جمله امکاناتی هستند که باعث ایجاد تعامل بین سایت و بازدیدکنندگان خواهند شد. وجود فرم‌های مختلف بر اساس نیاز هر سایت میتواند تعاملی چند برابر بهمراه داشته و بدین ترتیب نسبت به ارائه خدمات یا فروش محصولات خود، از رقبا سبقت بگیرید. فرم‌ها میتوانند از نوع ساده تماس با ما تا انواع فرم‌های پیشرفته ، شرطی و چند مرحله‌ای باشند. لازم به ذکر است منظور از فرم‌های اختصاصی که در این بخش لحاظ شده، فرمهای شرطی و پیچیده هستند و فرمهای ساده ای مثل تماس با ما یا فرم مشاوره رایگان که در همین سایت ملاحظه میفرمایید، در بسته پایه طراحی سایت برای شما لحاظ خواهند شد.

تالار گفتگو (انجمن یا فروم)

ایجاد سیستم تالارهای گفتگو در سایت

تالارهای گفتگو یا همان فروم‌ها، برنامه‌هایی هستند که برای بحث و تبادل نظر کاربران مورد استفاده قرار گرفته و کاربران سایت، سوالات خود را مطرح نموده و سایر کاربران نسبت به ارائه پاسخ و تعامل با یکدیگر اقدام میکنند. تالارهای گفتگو بطور خلاصه مکانی برای تبادل نظرات بین کاربران سایت (بازدیدکنندگان) بوده و توسط مدیرانی که برای هر یک از بخش‌ها تعیین میگردد، مدیریت و مورد نظارت قرار میگیرد.

یک انجمن گفتگو، ساختار سلسله مراتبی یا شبه درختی دارد. یک انجمن می تواند شامل تعدادی زیر انجمن بوده که هر کدام از این زیر انجمن‌ها می توانند چندین موضوع داشته باشند. در هر موضوع نیز چندین عنوان برای ایجاد تبادل نظر بین کاربران ایجاد خواهد شد.

برای آشنایی بیشتر با تالارهای گفتگو، نگاهی به انجمن گفتگوی سایت سافت۹۸ داشته باشید. (این انجمن گفتگو توسط صداقت وب طراحی نشده و صرفا برای آشنایی شما معرفی میگردد)

صفحات اضافه ، لندینگ پیج

قابلیت اضافه شدن صفحات مختلف به سایت

معرفی صفحات فرود یا لندینگ پیج:

صفحات فرود یا لندینگ پیج ، صفحاتی هستند که بصورت جدا از صفحات ثابت سایت طراحی شده و تمرکز خاص روی یک یا چند محصول یا خدمات را شامل میشوند. معمولا برای استفاده از کمپین تبلیغات ایمیلی و همچنین ایجاد توجه بازدیدکنندگان سایت به محصول یا خدماتی خاص و نیز برای دریافت ورودی از گوگل به محصول یا خدمات خاصی از وبسایت نیاز به طراحی صفحه فرود خواهیم داشت. به احتمال زیاد ایمیل های تبلیغاتی در قالب صفحات گرافیکی زیبا و جذاب را تابحال مشاهده کرده‌اید که همگی صفحات فرود هستند. صفحات فرود تاثیر بسیار مثبتی در سئوی سایت داشته و عملا زمانی تاثیر خود را نشان میدهند که سئوی داخلی در سایت اجرا شده باشد.

در صورتیکه سایت شما نیاز به صفحات اضافه‌تر نسبت به بسته پایه داشته باشد، با توجه به حجم و محتوای صفحات برآورد قیمت خواهد شد. همچنین هر زمان نیاز به طراحی لندینگ پیج (صفحه فرود) داشته باشید، طراحی و اجرا میگردد. نمونه صفحات فرود طراحی شده را میتوانید با کلیک روی عناوین زیر مشاهده فرمایید:

صفحه فرود پودرهای ورزشی برای داروخانه دکتر آرمان

صفحه فرود پرده آماده برای گالری پرده حاتمی

صفحه فرود مراقبت از کراتین مو برای داروخانه دکتر آرمان

صفحه فرود پرده در پردیس برای گالری پرده حاتمی

سامانه پیامکی رایگان

لطفا محدوده زمان مناسب برای تماس را انتخاب نمایید

همکاری بصورت پروژه‌ای خواهد بود

لطفا محدوده زمان مناسب برای تماس را انتخاب نمایید
لطفا زمینه همکاری را مشخص نمایید