افزودنی‌های عمومی

ارتقاء امکانات سایت

توضیحات این صفحه بصورت ویدئو

نمونه کار حرفه ای

نمونه کارهای خود را حرفه ای نمایش دهید

نمونه کار یا پروژه‌های اجرا شده برای هر سایتی اعم از شرکتی یا فروشگاهی میتواند تاثیر بسیار زیادی در نظر بازدیدکنندگان سایت داشته باشد. کیفیت اجرای کارهای انجام شده در تصمیم‌گیری بازدیدکنندگان سایت بسیار تاثیرگذار بوده و نظر آنها را نسبت به استفاده از خدمات شما مشخص میکند.

مسلما برای نمایش بسیار حرفه‌ای و جذاب نمونه کارها یا پروژه‌ها در وب سایت، لازم است طراحی سفارشی برای این بخش انجام شده و نحوه نمایش نمونه کارها بصورت کاملا حرفه‌ای در معرض دید بازدیدکنندگان سایت قرار گیرد. بدین منظور بسته به نوع نمونه کار یا پروژه‌های شما، علاوه بر طراحی کاملا سفارشی و اختصاصی صفحات مربوطه، از بهترین گزینه های نمایش نمونه کار یا پروژه استفاده خواهد شد. که میتوان از EnViraGallery، ModulaGallery، Justified Image Grid و یا پست تایپ سفارشی پروژه‌ها استفاده کرد.

بعنوان مثال میتوانید از بخش نمونه کارهای گالری پرده حاتمی بازدید فرمایید که از انویرا گالری برای نمایش نمونه کارها استفاده شده است. بسته به نیاز سایت شما، بهترین حالت نمایش نمونه کارها یا پروژه‌ها پیاده سازی می‌شود.

مقالات ویدئویی

ساخت بخش اختصاصی مقالات و آموزش های ویدئویی

در صورتی که برای سایت خود نیاز به بخش مقالات ویدئویی داشته باشید، لازم است طراحی سفارشی برای صفحات آرشیو و ویدئو انجام شده و گزینه های اختصاصی مربوط به مقالات ویدئویی تنظیم و اجرا شوند. بمنظور نمونه کار مقالات ویدئویی در همین سایت از زیر منوی پایگاه دانش، صفحه آموزشهای ویدئویی را ملاحظه فرمایید تا با نحوه کیفیت و چگونگی اجرای این بخش آشنا شوید. لازم است جهت نگهداری فایلهای ویدئویی از هاست دانلود (قابل ارائه توسط صداقت وب) استفاده نمایید. همچنین قابلیت نمایش ویدئوها از سایت آپارات نیز میسر است.

مقالات صوتی

ساخت بخش اختصاصی مقالات صوتی

همانند بخش مقالات ویدئویی که در بالا توضیح دادم، بمنظور ایجاد بخش مقالات صوتی (پادکست، رادیو) لازم است طراحی سفارشی هم برای صفحه آرشیو و هم صفحه پادکست اجرا شود. همچنین گزینه های اختصاصی مربوط به فایلهای صوتی تنظیم و اجرا شوند. بهتر است جهت نگهداری فایلهای صوتی از هاست دانلود (قابل ارائه توسط صداقت وب) استفاده نمایید.

جهت ثبت نام درگاه پرداخت زرین پال کلیک کنید

سیستم چت آنلاین

ارتباط آنلاین و سریع از داخل سایت

سیستم تیکت پشتیبانی

ارتباط با مشتریان از طریق سیستم تیکت

سیستم پشتیبانی برای سایتهایی که ارائه خدمات دارند میتواند یک امتیاز ویژه محسوب شده و بدین ترتیب حجم زیادی از تماسهای تلفنی را به سمت تیکت پشتیبانی هدایت کنید. راه اندازی و اجرای کامل سیستم تیکت پشتیبانی همراه با سفارشی سازی اختصاصی بخشهای کاربری و دارا بودن پنل مدیریت پیشرفته و همچنین بهینه بودن کدهای سیستم تیکت پشتیبانی از امکاناتی است که زمان پیاده سازی این بخش برای سایت شما لحاظ میشوند. در سیستم تیکت پشتیبانی بسته به نیاز شما، امکانات گسترده و مختلفی قابل اجراست که پس از مشاوره رایگان نسبت به انتخاب امکانات مورد نظر تصمیم گیری خواهد شد.

سامانه پیامکی رایگان

لطفا محدوده زمان مناسب برای تماس را انتخاب نمایید

همکاری بصورت پروژه‌ای خواهد بود

لطفا محدوده زمان مناسب برای تماس را انتخاب نمایید
لطفا زمینه همکاری را مشخص نمایید