افزودنی‌های سئو

زیرساخت ورود به جستجوی گوگل

توضیحات این صفحه بصورت ویدئو

معرفی سایت به گوگل (سئو) کاری زمانبر بوده و نیاز به صبر و سرمایه گذاری دارد. انتظار ورود به صفحه اول گوگل بلافاصله بعد از اتمام طراحی سایت را نداشته باشید.

سئوی داخلی

افزونه رنک مث و اتصال به کنسول گوگل

با سفارش افزودنی سئوی داخلی ، نصب و تنظیمات پیشرفته افزونه رنک مث سئو برای وب سایت شما اجرا شده و تمام صفحات ، مقالات و بخش های دیگر سایت مثل خدمات یا نمونه کارها ، برای هماهنگی با افزونه رنک مث بهینه‌سازی میشوند. اجرای اسکیمای اتوماتیک محصولات و مقالات نیز اجرا میشوند. بدین ترتیب با انتشار هر مقاله یا محصول جدید ، بصورت اتوماتیک عملیات ایندکس شدن آنها در گوگل آغاز میشوند. برای ورود به گوگل ، پیاده سازی سئوی داخلی اولین و ضروری ترین اقدام برای یک وب سایت محسوب میشود.

همچنین سئوی تکنیکال بخش سرور (در صورت تهیه هاست از صداقت وب یا دارا بودن هاست با کیفیت سیپنل) نیز بطور کامل پیاده سازی خواهد شد. در نهایت وب سایت به کنسول جستجوی گوگل متصل میشود و ایندکس اولیه صفحات اجرا خواهد شد. در نظر داشته باشید رفع خطاهای کنسول جستجوی گوگل در مبحث سئوی خارجی قرار داشته و شامل خدمات سئوی داخلی نمیباشد.

نکته مهم: ورود سایت به گوگل کاری زمانبر بوده و نیاز به صبر ، حوصله و سرمایه‌گذاری دارد. عوامل متعددی در رتبه گوگل برای یک وبسایت نقش دارند که از جمله مهمترین موارد میتوان به تعداد رقبا و حجم فعالیت آنها اشاره کرد. بطور کلی سئوی داخلی زیرساخت اولیه و مهم برای ورود به موتورهای جستجو منجمله گوگل محسوب میشود. بدون سئوی داخلی، سایت، محتواها، محصولات و حتی مقالات شما شانس بسیار اندکی برای ورود به گوگل را خواهند داشت. جهت مشاهده نمونه کار سئوی داخلی که توسط بنده اجرا شده و سایتهایی با نام برند در رتبه اول گوگل رویت میشوند میتوانید این عبارتها را در گوگل جستجو کنید: | داروخانه دکتر آرمان  |  گالری پرده حاتمی  |  جزیره پروتئین | در نظر داشته باشید در صورتیکه سئوی سایت بصورت ماهانه مورد نظارت و بهینه‌سازی نباشد، ممکن است جایگاه رتبه گوگل تغییر کند.

خلاصه فعالیت‌ها در سئوی داخلی

 • سئوی تمام صفحات
 • سئوی اتوماتیک مقالات
 • سئوی اتوماتیک محصولات
 • سئوی تکنیکال سمت سرور
 • اتصال به کنسول جستجوی گوگل
 • صفحه اول گوگل با نام شرکت (برند)

اگر ورودی گوگل را میخواهید، سئوی داخلی، تولید مداوم مقالات و رفع خطاهای کنسول جستجوی گوگل را حتما اجرا کنید

لینک سازی اتوماتیک

لینک سازی اتوماتیک به کلمات کلیدی

با سفارش این افزودنی ، کلمات کلیدی مهم و شاخص متناسب با وب سایت شما از نظر محصولات و خدمات ، به گونه ای تدوین میشوند که با درج هر مقاله و ذکر آن کلمات کلیدی در مقاله ، بصورت اتوماتیک لینک سازی داخلی انجام شود. بعنوان مثال برای محصولات یک داروخانه ، تقویت سیستم ایمنی بعنوان یک کلمه کلیدی در نظر گرفته شده و هر مقاله ای که در سایت منتشر شود یا قبلا منتشر شده و حاوی عبارت تقویت سیستم ایمنی باشد ، بصورت اتوماتیک به دسته بندی محصولات مرتبط لینک دهی میگردد. البته در تنظیمات ، بسته به نیاز و موضوع وب سایت ، نه تنها مقالات بلکه هر بخش دیگری را میتوان برای لینک سازی اتوماتیک تنظیم نمود.

با این روش ، عملیات لینک سازی نه تنها بصورت خودکار اجرا خواهد شد بلکه نسبت به روش دستی ، سرعت بسیار بالا داشته و امکان خطا را بسیار کاهش میدهد. اجرای این بخش برای صاحبان وب سایت که مایل هستند نتایج بهتری در گوگل کسب کنند توصیه شده و یکی از معیارهای اصلی گوگل برای فهرست کردن مقالات سایت، لینک‌های داخلی سایت است. بطور کلی در صورتیکه در نظر دارید بخش مقالات سایت خود را بصورت مداوم گسترش داده و از این طریق ورودی گوگل دریافت کنید، اجرای لینک سازی اتوماتیک برای شما بسیار کارآمد خواهد بود.

هرگز به فکر دور زدن و پیدا کردن میانبر برای ورود به گوگل نباشید

سئوی خارجی

کلمات کلیدی ، بک لینک ، رپرتاژ آگهی ، سوشیال مدیا

سئوی خارجی ابعاد بسیار گسترده‌ای داشته و تمام جنبه‌های آن برای هر سایتی مناسب نیست. بسته به نوع سایت، شغل، میزان فعالیت رقبا و سختی کلمات کلیدی، مشاوره لازم جهت تدوین استراتژی مناسب تقدیم میگردد. در نهایت بر اساس استراتژی تدوین شده و میزان سرمایه گذاری، سئوی خارجی سایت اجرا خواهد شد. مواردی که بصورت کلی در سئوی خارجی لحاظ میگردند عبارتند از:

 • تدوین استراتژی بر اساس کلمات کلیدی
 • تولید مقالات سئو شده
 • رفع خطاهای کنسول جستجوی گوگل
 • تدوین استراتژی رپرتاژ آگهی در صورت نیاز
 • فعالیت و برنامه ریزی سوشیال مدیا
 • تدوین استراتژی بک لینک در صورت نیاز

بمنظور اجرای برخی از آیتمهای سئوی خارجی برای وب سایت (مثل رپرتاژ آگهی و بک لینک)، ضمن اینکه لازم است حداقل ۴ الی ۶ ماه از زمان فعالیت سایت سپری شده باشد، اجرای سئوی داخلی و لینک سازی اتوماتیک ، همچنین درج مقالات بصورت منظم نیز میبایست از ابتدای طراحی سایت اجرا شوند.

سامانه پیامکی رایگان

لطفا محدوده زمان مناسب برای تماس را انتخاب نمایید

همکاری بصورت پروژه‌ای خواهد بود

لطفا محدوده زمان مناسب برای تماس را انتخاب نمایید
لطفا زمینه همکاری را مشخص نمایید