افزودنی‌های ضروری

این افزودنی ها را توصیه میکنم

توضیحات این صفحه بصورت ویدئو

سیستم امنیت سایت

پیاده سازی سیستم جامع امنیت سایت

امنیت سایت به مجموعه‌ای از فعالیت‌ها و اقدامات اطمینان‌ بخش برای حفظ اطلاعات و داده‌های موجود در یک سایت اشاره دارد. این اقدامات شامل استفاده از روش‌های رمزنگاری قوی، حفاظت در برابر حملات دیجیتالی مختلف، ایجاد مکانیزم‌های مدیریت دسترسی و کنترل‌های امنیتی متنوع می‌شود. هدف اصلی امنیت سایت، جلوگیری از نفوذ و دسترسی غیرمجاز به اطلاعات حساس و محرمانه است. برای این منظور، از تکنولوژی‌های پیشرفته و به‌روز استفاده می‌شود تا سایت از هرگونه تهدید امنیتی محافظت و محرمانه بودن اطلاعات کاربران را تضمین کند.

با سفارش افزودنی سیستم امنیت سایت ، از افزونه اوریجینال امنیتی برای وب سایت شما استفاده شده تا حداکثر امنیت لازم در بخش‌های مختلف فراهم شود. اجرای سیستم جامع و کامل امنیتی مسلما راه نفوذ هکرها را برای وبسایت مسدود کرده و باید به این مهم توجه داشت که لازم است سیستم امنیتی سایت بصورت ماهانه تحت نظارت بوده و بروزرسانی‌های عرضه شده توسط شرکت سازنده بر روی سایت انجام شود. بدین منظور میتوانید از خدمات پس از طراحی صداقت وب استفاده نمایید. همچنین سیستم ضد اسپم نیز برای بخش دیدگاه‌های سایت اجرا میگردد. مدیریت سیستم ضد اسپم میتواند توسط پرسنل شما انجام شده یا در صورت داشتن قرارداد پشتیبانی (حداقل سطح دو) ، توسط صداقت وب اجرا گردد.

اجازه بدید واقع بین باشیم ، اگر کسی برای امنیت سایت به شما ضمانت داد ، قطعا شک کنید چرا که حتی بزرگترین شرکت‌ها در سطح جهانی با قویترین سیستم‌های امنیتی نیز دچار مشکل شده‌اند ، لذا موضوع امنیت دارای تعهد ولی فاقد ضمانت بوده و صداقت وب هیچگونه مسئولیتی در قبال بروز مشکلات امنیتی نخواهد داشت.

بهینه سازی حرفه‌ای

افزایش سرعت سایت بصورت کاملا حرفه ای

بهینه سازی سایت یک فرآیند است که به منظور ارتقای عملکرد و دسترسی سریعتر به سایت انجام می‌شود. این فرآیند شامل تغییرات در ساختار و محتوای سایت، بهبود سرعت بارگذاری صفحات، بهینه سازی تصاویر و استفاده از تکنولوژی‌های مختلف مانند فشرده‌سازی و کش‌سازی است. هدف اصلی بهینه سازی سایت، بهبود تجربه کاربری و جذب بیشترین تعداد کاربران است. با انجام بهینه سازی مناسب، سایت قابلیت رتبه بالاتر در موتورهای جستجو را دارا می‌شود و در نتیجه ترافیک سایت افزایش می‌یابد.

با سفارش افزودنی بهینه سازی حرفه‌ای ، از دو افزونه راکت و Asset بصورت همزمان بعنوان مکمل استفاده شده و تنظیمات فوق پیشرفته، کنترل عملکردهای فایلهای سی اس اس و جاوا اسکریپت نیز پیاده سازی میشوند. همچنین بهینه سازی سمت سرور نیز بصورت کامل اجرا میگردد (در صورت تهیه هاست از صداقت وب یا دارا بودن هاست با کیفیت سیپنل). پس از اجرای بهینه سازی حرفه‌ای، شاهد سرعت بسیار سریعتر باز شدن صفحات و بخشهای مختلف سایت خواهید بود. ذکر این نکته ضروری است که بحث بهینه سازی سایت به کیفیت سرور و هاست شما نیز مرتبط است و بدین منظور صداقت وب امکان ارائه خدمات هاست با کیفیت عالی را دارد.

سامانه پیامکی رایگان

لطفا محدوده زمان مناسب برای تماس را انتخاب نمایید

همکاری بصورت پروژه‌ای خواهد بود

لطفا محدوده زمان مناسب برای تماس را انتخاب نمایید
لطفا زمینه همکاری را مشخص نمایید